.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
18 Поени

БИТОЛСКА КИСЕЛА ПАВЛАКА 20% MM 700Г

SKU: 12100052
Достапност: На залиха
102 ден 88 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КИСЕЛА ПАВЛАКА
ПАСТЕРИЗИРАНА, СТАНДАРДИЗИРАНА И ХОМОГЕНИЗИРАНА ПАВЛАКА СО 20% ММ СО ДОДАТОК НА ТЕРМОФИЛНА КУЛТУРА STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS И LACTOBACILUS BULGARICUS.
ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 0ОC ДО +8ОC.
МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.
МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

84 ден