.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕЈЛИС АЈРИШ КРЕМ 0.7Л

SKU: 02700266
Достапност: На залиха
1152 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЛИКЕР
АЛКОХОЛЕН ДЕСТИЛАТ ОД ЖИТАРИЦИ, КАРАМЕЛИЗИРАН КРЕМ И ПРИРОДНИ АРОМИ 17
6 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО, ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
DIAGEO
ГЕМАК ТРЕЈД СКОПЈЕ, БУЛ. ГОЦЕДЕЛЧЕВ 11, СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*