.
Menu Close

БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СОЛ 80Г

SKU: 05080017
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =43.75ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КРЦКАВИ ЛЕБНИ КРЕКЕРИ СО СОЛ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ПАЛМИНО МАСЛО, СОЛ 2.3%, ШЕЌЕР, КВАСЕЦ, БРАШНО ОД ГРАВ, ЕМУЛГАТОР (НАТРИУМ СТЕАРОИЛ-2-ЛАКТИЛАТ), АГЕНС НА ОБРАБОТКА НА БРАШНО (АКОРБИНСКА КИСЕЛИНА), ПЧЕНИЧЕН СКРОБ. ПРОИЗВЕДЕНО ВО ОБЈЕКТ КАДЕ СЕ КОРИСТАТ СУРОВИНИ: ПРОИЗВОДИ ОД МЛЕКО, ЈАЈЦА, КИКИРИТКИ, ЛЕШНИЦИ, БАДЕМИ, ФСТАЦИ, ОРЕВИ, СУСАМ, ЦЕЛЕР.
240
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЧИПИТА БУГАРИЈА
KOLID FOODS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*