.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕКУТАН МАСЛО ЗА ДЕЦА 200МЛ

SKU: 35320014
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Идеално за нега, заштита и за масажа на нежната бебешка кожа. Штити од сушење и од поjава на црвенило по кожата. Ги омекнува тврдите наслоjки на главата на бебињата и овозможува нивно лесно отстранување. Прикладно е за употреба и каj возрасни со сува и чувствителна кожа.
Сoстojки: Парафинум ликвидум, Изопропил миристат, Феноксиетанол, Етилхексил глицерин, Парфем. Ingredients: Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.
3 год од датумот на производство
Да се чува на температура до 25°С
АЛКАЛОИД АД Скопjе
План Плус

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*