.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕКС НЕПОВРАТНО ШИШЕ 0.33Л

SKU: 02220007
Достапност: На залиха
58 ден
Овој производ има минимално количество од 1

светло пиво
вода, јачмено слад,хмељ 5% алкох.
означен на амбалажата
на суво и темно место
Каменица, Пловдив,Бугарија
Центро Фрута, Валандово

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од БАДВАЈЗЕР НЕПОВР. АМБАЛ.0.33Л

БАДВАЈЗЕР НЕПОВР. АМБАЛ.0.33Л

55 ден
Слика од СТАРОПРАМЕН НЕПОВР.  0.5Л

СТАРОПРАМЕН НЕПОВР. 0.5Л

59 ден