.
Menu Close

БАЛКО ТУНА СЕЦКАНА ВО МАСЛО 170ГР ЛО

SKU: 09050163
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =22.7ДЕН

57 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Сецкана туна во растително (соино) масло
Состав:Туна, масло, вода, сол
Рок на употреба:3 год
Начин на чување:амбиентална темпрература
Производител:Фудтех-Виетнам
Увозник/Дистрибутер:Балко компани дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*