.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАДУКО САРДИНА СО ЧИЛИ 125ГР

SKU: 09050448
Достапност: На залиха
41 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сардина во сончогледово масло и чили
70% свежа сардина, 28% масло, 1% чили и 1% сол.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место на температура до 25С.По отварањето,може да се чува во неметален сад во фрижидер и да се консумира во рок од 2 дена.
Рибарска зона:ФА034.
Кола Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*