.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАДУКО САРДИНА ВО ДОМАТЕН СОС 125ГР

SKU: 09050443
Достапност: На залиха
41 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сардина во доматен сос
68% свежа сардина и 32% доматен сос.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место на температура до 25С.
Произведено во:Мароко
Кола Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*