.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС КРИСТАЛ ЗА СТАКЛО РЕФИЛ 750МЛ

SKU: 30710055
Достапност: На залиха
117 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Спреј Ајакс за кристално чисто стакло и разни површини. Неговата уникатна формула со амонијак брзо и лесно ја раствора целата нечистотија, оставајќи никаква трага. Чувајте ги прозорците и површините целосно транспарентни и 100% без трага.
вода,парфем,млечна киселина
2 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*