.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС ЗА СТАКЛО СИНО 750МЛ

SKU: 30710057
Достапност: На залиха
142 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ајакс спреј за стакло и површини што може да се перат. Лесно и брзо ги чисти сите прозорци и површините за перење 100% без траги, што ги прави транспарентни благодарение на неговата тројна формула за дејствување, која нуди: 1. Длабоко чистење: лесно ја отстранува целата нечистотија, дури и маснотиите; 2. Анти-магла акција: ги одржува прозорците про transparentирни; 3. Не остава траги: прозорците се 100% без траги и совршено транспарентни. < 5% Aнјонски ПАС, парфем,млечна киселина.2 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*