.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС ЗА ДРВО БАДЕМ 1000МЛ

SKU: 30620327
Достапност: На залиха
173 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ajax Almond е течност за чистење на паркет и дрвени подови .Неговата формула обезбедува ефикасност и притоа заштитувајќи ги површините и дава мирис на сладок бадем.
вода,парфем, глутарал,хексил цинамал,коумарин,лимонене,линалол
2 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*