.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АФТЕР ЕЈТ КЛАСИК 400 ГР

SKU: 07041757
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =87.25ДЕН

465 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЧОКОЛАДЕН ДЕСЕРТ СО ПОЛНЕЊЕ ОД ПЕПЕРМИНТ
ШЕЌЕР, КАКАО МАСА, ГЛИКОЗЕН СИРУП, КАКАО ПУТЕР, МЛЕЧНА МАСТ, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, ПРОИЗВОД ОД СУРУТКА ВО ПРАВ, СТАБИЛИЗАТОР, ЕМУЛГАТОР, МАСЛО ОД ПЕПЕРМИНТ, СОЛ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА. КАКАО ДЕЛОВИ МИНИМУМ 50% ВО ЧОКОЛАДАТА.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, ГЕРМАНИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*