.
Menu Close
80 Поени

АФТЕР ЕЈТ КЛАСИК 200 ГР

SKU: 07041756
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =119.5ДЕН

%12
272 ден
239 ден
04.07.2024 - 24.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ЧОКОЛАДЕН ДЕСЕРТ СО ПОЛНЕЊЕ ОД ПЕПЕРМИНТ
ШЕЌЕР, КАКАО МАСА, ГЛИКОЗЕН СИРУП, КАКАО ПУТЕР, МЛЕЧНА МАСТ, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, ПРОИЗВОД ОД СУРУТКА ВО ПРАВ, СТАБИЛИЗАТОР, ЕМУЛГАТОР, МАСЛО ОД ПЕПЕРМИНТ, СОЛ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА. КАКАО ДЕЛОВИ МИНИМУМ 50% ВО ЧОКОЛАДАТА.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, ГЕРМАНИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*