.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АФТЕР ЕЈТ КЛАСИК 200 ГР

SKU: 07041756
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧОКОЛАДЕН ДЕСЕРТ СО ПОЛНЕЊЕ ОД ПЕПЕРМИНТ
ШЕЌЕР, КАКАО МАСА, ГЛИКОЗЕН СИРУП, КАКАО ПУТЕР, МЛЕЧНА МАСТ, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, ПРОИЗВОД ОД СУРУТКА ВО ПРАВ, СТАБИЛИЗАТОР, ЕМУЛГАТОР, МАСЛО ОД ПЕПЕРМИНТ, СОЛ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА. КАКАО ДЕЛОВИ МИНИМУМ 50% ВО ЧОКОЛАДАТА.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, ГЕРМАНИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 2.5% ММ 1Л

СУТАШ МЛЕКО 2.5% ММ 1Л

53 ден