.
Menu Close

АФРОДИТА ШАМПОН ЗА КОСА КОПРИВА 1000МЛ

SKU: 34250081
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =10.9ДЕН

%25
145 ден
109 ден
10.06.2024 - 16.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ШАМПОН ЗА КОСА
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE DEA, URTICA DIOICA EXTRACT, PANTHENOL, PARFUM, CITRIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, CI 42051, CI 47005
3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОТПЕЧАТЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА НЕ СЕ ИЗЛОЖУВА НА НА ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
АФРОДИТА КОЗМЕТИКА СЛОВЕНИЈА
САМАНТА ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*