.
Menu Close

АФРОДИТА ШАМПОН ЗА КОСА И ТЕЛО КОКОС 1000МЛ

SKU: 34250084
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =10.9ДЕН

%25
145 ден
109 ден
10.06.2024 - 16.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ШАМПОН ЗА КОСА
AQUA,SODIUM LAURETH SULFATE,SODIUM CHLORIDE,COCAMIDOPROPYL BETAINE,STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER,POLYQUATERNIUM-10,COCOS NUCIFERA FRUIT JUICE,COCAMDE DEA,PEG-7 GLYCERYL COCOATE,PARFUM,CITRIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE,BENZYL SALICYLATE
3 ГОДИНИ
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
АФРОДИТА КОЗМЕТИКА СЛОВЕНИЈА
САМАНТА ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*