.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИСТЕА ЧАША 100/1 0.200

SKU: 33060003
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пластични чаши за една употреба во пакување од 100 чаши од 200мл
Пластика
неограничен
Да се чува на суво место
ARISTEA SPA Italy
Ринелса Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*