.
Menu Close

АРИЕЛ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ТАЧ ОФ ЛЕНОР 4Л. 80 ПЕРЕЊА

SKU: 30110572
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =20.73ДЕН

%38
1335 ден
829 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Детергент за перење алишта
Алфа-Изометил Јонон, Цитронелол, Гераниол, 5-15% анјонски ПАМ; <5% нејонски ПАМ, фосфонати, сапун, ензими, оптички избелувачи, бензизотиазолинон, метилизотиазолинон, парфем
18 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
PG Amiens SAS. ZI NORD, 150 rue Andre Durochez, BP90045, 80082 Amiens Cedex 2, Франција
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*