.
Menu Close

АРИЕЛ КАПСУЛИ ЗА АЛИШТА РЕГУЛАР 28/1

SKU: 30140144
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =31.04ДЕН

869 ден 579 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

АРИЕЛ РЕГУЛАР КАПСУЛИ ЗА ПЕРЕЊЕ 28 КАПСУЛИ
5-15%АНЈОНСКИ ПАМ, САПУН;<5% НЕЈОНСКИ ПАМ,ФОСФАТИ,ЕНЗЕМИ,ОПТИЧКИ БЕЛИЛА,ПАРФЕМ,АЛФАИЗОМЕТИЛ,ЈОНОН,ЦИТРОНОНЕЛОЛ,КУМАРИН,ЛИНАЛОЛ.
НА ПАКУВАЊЕТО (24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМ НА ПРОИЗВОДСТВО)
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
P&G
НЕЛТ СТ Д.О.О.Е.Л. СКОПЈЕ, СРМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*