.
Menu Close

АРИЕЛ ГЕЛ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ КОЛОР 2 Л

SKU: 30140084
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =39.5ДЕН

869 ден 579 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

АРИЕЛ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ 2,2Л ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА 40 ПЕРЕЊА КОЛОР
5-15%АНЈОНСКИ ПАМ;<5% НЕЈОНСКИ ПАМ, АЛФАИЗОМЕТИЛ, ЈОНОН,ЦИТРОНЕЛОЛ,ГЕРАНИОЛ,ФОСФАТИ,САПУН,ЕНЗИМИ,ОПТИЧКИ ИЗБЕЛУВАЧИ,БЕНЗИЗОТИАЗОЛИНОН,МЕТИЛИАЗОЛИНОН, ПАРФЕМ
НА ПАКУВАЊЕТО (24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМ НА ПРОИЗВОДСТВО)
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
P&G
НЕЛТ СТ Д.О.О.Е.Л. СКОПЈЕ, СРМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*