.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

SKU: 09110248
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =46.32ДЕН

44 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КОКОШКИНА ПАШТЕТА / НЕТО 95 Г / БЕЗ ГЛУТЕН / СТЕРИЛИЗИРАН ПРОИЗВОД ОД МЕСО
СОСТОЈКИ: ВОДА, ВАРЕНО КОКОШКИНО МЕСО 29%, РАСТИТЕЛНО МАСЛО, МЛЕЧНИ БЕЛКОВИНИ 3%, КОКОШКИНА МАСТ, СКРОБ ОД КОМПИРИ, КОНЦЕНТРИРАНА СУПА ОД КОКОШКА, БРАШНО ОД СОЈА, ГОТВАРСКА СОЛ, ЗАЧИНИ И БИЛКИ, ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, ЕКСТРАКТ ОД ПИПЕРКИ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД БЕЛКОВИНИ ОД ЈАЈЦА.
36 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПРОИЗВЕДУВА: АТЛАНТИК АРГЕТА ДОО САРАЕВО, ПАТРИОТСКE ЛИГE 73, 71240 ХАЏИЧИ , БИХ
УВОЗНИК И ДИСТРИБУТЕР ЗА МАКЕДОНИЈА: АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ Д.О.О., УЛ. ШАР ПЛАНИНА БР. 6, 1000 СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*