.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЛФОЛ МРСНА ХАРТИЈА 8М

SKU: 32110241
Достапност: На залиха
56 ден 44 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хартија за печење АЛФОЛ
Silikonizirana hartija za pecenje
Неограничен
Да се чува на суво место
Adrija SN Skopje
ДПТУ Кола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*