.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЛЕКСАНДРОС МАСЛИНОВО МАСЛО 0.5Л

SKU: 04130011
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =55.8ДЕН

279 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Маслиново Помас Масло
Состав:Маслиново Масло
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:Амбиентално
Увозник/Дистрибутер:Ликом ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*