.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АКВАФРЕШ ДЕТСКА ПАСТА ЗА ЗАБИ 6+ 50МЛ

SKU: 34010632
Достапност: На залиха
93 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби
Aqua, hidrated silica, sorbitol
36 месеци од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
GSK
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*