.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР ЕЛЕКТРИЧНА ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА АД 8121

SKU: 39040614
Достапност: На залиха
999 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Капацитет на мерење 150 кг Градирање d=100g Подлога напаревна од 6мм сигурносно стакло Голем ЛЦД екран Автоматско поставување на нула Автоматско икслучување Индикатор за ниско ниво на батерија Индикатор за преоптеретување Нов и елегантен дизајн Моќност: 1 x 3V литиумскибатерија CR2032 гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*