.
Menu Close

АВШАР МИН.ВОДА МАНГО И АНАНАС 200МЛ

SKU: 08020224
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =16ДЕН

32 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПРИРОДНА АРОМАТИЗИРАНА МИНЕРАЛНА ВОДА
МИНЕР.ВОДА, ШЕЌЕР, ЈАГРЕРОД ДИОКСИД, ЛИМОН.КИСЕЛИНА, ФЛАВОРАНТ МАНГО И АНАНАСБОИ(БРИЛИЈАНТНА СИНА FCF),НАТРИУМ БЕНЗОАТ
18 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМ НА УПОТРЕБА
НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО, ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
AVSAR SUAYUP DEMIREL, TURCIJA
ЕЛИФ ГРУП, БОГОВИЊЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*