.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АВАКС ПРОТИВ ФЛЕКИ 500МЛ ПУМПА

SKU: 31600144
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ја отстранува мувлата брзо и ефикасно, без триење, ги штити површините и ја спречува повторната појава на мувла. Средството има јако антибактериско дејство и може да се користи против микроскопски влакнести габични лишаи и водоизрастоци.natrium hipohlorid<10%;(chlor 4,5-5,5%)3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаАндрос Фарм ДОО ОхридАндрос Фарм ДОО Охрид

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*