.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АБЦ КРЕМ СИРЕЊЕ КЛАСИК 200Г

SKU: 10300088
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =64.5ДЕН

145 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СИРЕН НАМАЗ
ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО, ПАСТЕРИЗИРАНА ПАВЛАКА, СОЛ.
8 МЕСЕЦА
ОД +4⁰C ДО +8⁰C
BELJE PLUS DOO, HRVATSKA
КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*