.
Menu Close

ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

SKU: 08040016
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =2.8ДЕН

42 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГАЗИРАНА МИНЕРАЛНА ВОДА
КАТЈОНИ: NA+ 805 •CA2+ 114 •MG2+ 43 •K+ 27,1 ; АНЈОНИ : HCO₃ˉ 2246• CLˉ262 •SO₄²ˉ116,1• Fˉ 0,9 • МИНЕРАЛИЗАЦИЈА:3626,4 МГ/Л. CO₂ МИНИМУМ 3500,0 МГ/Л. СУВ ОСТАТОК(180ºЦ):2479 МЛ/Л
ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖА

ЈАМНИЦА ПЛУС Д.О.О, ГЕТАЛДИЧЕВА 3,10000 ЗАГРЕБ ХРВАТСКА
АВТ ИНТЕНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ, УЛ.808 БР.3,СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*