.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШАБАЦ СИРКО МЛЕЧЕН НАМАЗ 60%MM 100Г

SKU: 12100257
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =52ДЕН

62 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МЛЕЧЕН НАМАЗ
СИРЕН НАМАЗ СО МИН.60% МЛЕЧНИ МАСТИ ВО СУВА МАТЕРИЈА. ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО, СИРИШТЕ, СОЛ.
6 МЕСЕЦА
0°C - 8°C
МЛЕКАРА ШАБАЦ А.Д
КОЛИД С ТИМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*