.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕКИН ПИЛЕШКИ ПРСТИ ПАНИРАНИ ЗАМРЗНАТИ 600Г

SKU: 17400133
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =58.17ДЕН

405 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПАНИРАНИ ПИЛЕШКИ ФРИТЕСИ 600 ГР. / ЗАМРЗНАТИ
МАЛКУ ЗАЧИНЕТИ ,ПАНИРАНИ,ТОПЛИНСКИ ОБРАБОТЕНИ И ЗАМРЗНАТИ СТАПЧИЊА ОД ПИЛЕШКО ФИЛЕ.МЕСО ОД ПИЛЕШКИ ГРАДИ (62%),ПАНАДА(ПЧЕНИЧНО БРАШНО),ПЧЕНКРАНО БРАШНО,СКРОБ,ПРЕЗЛИОД ЛЕБ,ПРЕЗЛИ ОД КОРНФЛЕКС,ЕКСРАКТ ЈАЧМЕН СЛАД,ВОДА,МАСЛО ОД РЕПКА,ЗАЧИНИ,РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ (ДИФОДФАТ,ТРИФОСФАТ).
ДА СЕ УПОТЕБИ ДО ДАТУМОТ ОЗНАЧЕН НА САМАТА АМБАЛАЖА
ЕДНАШ ОДМРЗАНАТ ПРОИЗВОД НЕ СМЕЕ ПОВТРОНО ДА СЕ ЗАМРЗНУВА.ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА НЕ ПОВИСОКА ДО -18
ВИНДИЈА ДД ВАРАЖДИН Р.ХРВАТСКА
ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*