.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФУД БАР МЕШАНА БЕЈБИ САЛАТА 100Г

SKU: 28010720
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

28 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден