.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОЛЕТА КУЛЕН ДОМАШЕН КГ

SKU: 14300389
Достапност: На залиха
545 ден

 Траен ферментиран колбас
Свинско месо 50%, говедско месо 15%, животинска маст, сол, декстроза, лактоза, антиоксиданс Е300/Е301, појачувач на вкус Е621, конзерванс Е250, зачини
365 дена
 4 – 8 °С
ИМП СОЛЕТА ДОО
ИМП СОЛЕТА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*