.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЛАСТИЧНИ ЧАШИ 39ЦЛ, 50/1

SKU: 32080996
Достапност: На залиха
345 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Транспарентна пластична чаша за вода, сок и други ладни пијалоци
Бренд: Дуни ; Волумен: 39 цл; Материјал: ПС; Основна боја: Транспарентна
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден
Слика од ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ БЕЛ МАЛ ФОЛИЈА 280Г

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ БЕЛ МАЛ ФОЛИЈА 280Г

12 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ БЕЛ ПАРЧИЊА 470Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ БЕЛ ПАРЧИЊА 470Г

29 ден
Слика од КРУШИ САНТА КГ (Р)

КРУШИ САНТА КГ (Р)

129 ден