.
Menu Close

ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКИ КРИЛЦА ПЕЧЕНИ ЗАМРЗНАТИ 750Г

SKU: 17400078
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =35.87ДЕН

%25
359 ден
269 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ПОЛУПРИГОТВЕНИ ПИЛЕШКИ КРИЛЦА
ГОРНИ И ДОЛНИ ДЕЛОВИ ОД ПИЛЕШКИ КРИЛЦА,КУЈНСКА СОЛ,ГЛУКОЗА,ШЕЌЕР,МАЛТОДЕКСТРИН,ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ,ХИДРОЛИЗИРАНИ РАСТИТЕЛНИ ПРОТЕИНИ(ПЧЕНКА),ЗАЧИНИ,АРОМА НА ЧАД,ЕКСТРАКТИ ОД ЗАЧИНИ(ЦЕЛЕР),ЗГУСНУВАЧ:КАРАГЕНАН,КСАНТАН ГУМИ,СТАБИЛИЗАТОР:ДИНАТРИУМ ДИФОСФАТ,СРЕДСТВО ЗА РЕГУЛИРАЊЕ КИСЕЛОСТ:НАТРИУМ ЦИТРАТ,ЗАЈАКНУВАЧ НА ВКУС:НАТРИУМ ГЛУТАМИНАТ.
10 МЕСЕЦИ
-18°C
ПЕРУТНИНА ПТУЈ ДОО СЛОВЕНИЈА
ПЕРУТНИНА ПТУЈ ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*