.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 3СЛ. ГРИН ТИ 10/1

SKU: 31010210
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Опис на производ: Тоалетна хартија, трослојна,10 ролни, бела

 

Состав: 100% целулоза, природни материјали,дерматолошки тестирано

Рок на употреба: Неограничен

Начин на чување: Да се чува на суво место

Производител: Paloma d.d. Sladki Vrh 1, Slovenija

Увозник/Дистрибутер: ГРАНД - ЕКСПОРТ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје,ул.Борис Трајковски

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*