.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА БАЛСАМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ 100 МЛ.

SKU: 34120002
Достапност: На залиха
415 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Балсамот за нега за после бричење може да се употребува и како хидратантен крем за целото лице. Моментно ја смирува иритираната кожа после бричењето, давајќи ѝ чувство на свежина. Да се избегнува делот околу очите. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН ПРОИЗВОД.
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Caffeine, Zinc Citrate, Ubiquinone, Panthenol, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Maris Limus Extract, Tapioca Starch, Sorbitan Stearate, Sodium Carbomer, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Piroctone Olamine, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Parfum
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*