.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКВИК ЖИТАРКИ 450 ГР

SKU: 05090169
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =48.67ДЕН

305 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЖИТНИ СНЕГУЛКИ
ЦЕЛИ ЗРНА ПЧЕНИЦА (51%), ПЧЕНКАРЕН ГРИЗ (17%), ШЕЌЕР, ГЛИКОЗЕН СИРУП, КАКАО ПРАВ СО СМАЛЕНИ МАСТИ (5.7%), ВИТАМИН Б3, БИТАМИН Б5, ВИТАМИН Д, ВИТАМИН Б6, ВИТАМИН Б1, ВИТАМИН Б2, ВИТАМИН Б9, ЕЛЕМЕНТАРНО ЖЕЛЕЗО, СОЛ, АРОМА. . МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО, КИКИРИКИ, ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
ПОЛСКА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*