.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 100Г

SKU: 03220005
Достапност: На залиха
185 ден 139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ИНСТАНТ КАФЕ
100% КАФЕ КОЕ СЕ ДОБИВА СО ЕКСТРАКЦИЈА ОД ПРЖЕНИ ЗРНА КАФЕ
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ БРАЗИЛ , БРАЗИЛ
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*