.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

SKU: 03220247
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =299ДЕН

389 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КАПСУЛИ КАФЕ
МЕШАВИНА НА ПЕЧЕНО МЕЛЕНО КАФЕ. НАМЕНЕТО ЗА МАШИНСКО ПРИГОТВУВАЊЕ НА НАПИВКИ.СПАКУВАНО ВО ЗАШТИТНА АТМОСФЕРА.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*