.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОРАНДО ХРАНА ЗА МАЧКИ СО ПИЛЕШКО& МИСИРКИНО МЕСО

SKU: 09080147
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Комплетна храна за мачки - парчиња со говедско месо 405грмесо и месни преработки 30%, (пилешко мин. 5%, мисиркино мин. 5%), житарици, минерали.1095Да се чува на ладно и суво место, избегнувајќи директна сончева светлина. По отворањето да се чува во фрижидер најмногу 2-3 дена.Morando S.p.AСТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*