.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРЦИ ЧОКОЛАДО ЛЕШНИК И БАДЕМ 100ГР

SKU: 07042430
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =109ДЕН

139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мерци - чоколадо лешники бадем
Шеќер, полномасно млеко во прав (16,7%), путер од какао, лешници (15%), какао маса, бадеми (5%), млеко во прав од путер, екстракт од млеко, емулгатор: лецитин (соја), екстракт од ванила.Може да сдодржи делови од лешници,кикирики и друго јаткасто овошје.
Означен на амбалажата
Д се чува на суво и ладно место
Аугуст Сторк КГ Валдстр - Германија
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*