.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕГЛЕ ПУТЕР АЛПИНЕС СОЛЕН 250Г

SKU: 12010081
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мегле алпинесе
Путер 65%,масло од репка 13%,вода,јогурт,sol 1%
160 дена
да се чува на ладно место макс 8 C
Meggle Germanija
Dauti Komerc AD Skopje

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*