.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАГИ КОЦКА ПИЛЕШКА 80Г

SKU: 06060017
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =61.25ДЕН

67 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БУЈОНИ
СОЛ (44%), МАЛТОДЕКСТРИН, ПАЛМОВА МАСТ(ЕМУЛГАТОР : ЛЕЦИТИНИ), ЗАСИЛУВАЧИ НА АРОМАТА (МОНОНАТРИУМ ГЛУТАМАТ 9%) ДИНАТРИУМ 5 - РИБОНУКЛЕОТИД, ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ДЕКСТРОЗА, ШЕЌЕР, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, АРОМИ, МЕЛЕНА КУРКУРМА, КОНЦЕНТРАНТ ОД ПИЛЕШКО МЕСО ВО ПРАВ 0.13% (АНТИОКСИДАНС: ЕКСТАРАКТ ОД РУЗМАРИН), СУШЕНИ ЛИСТОВИ МАГДОНОС. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ГЛУТЕН, МЛЕКО ЈАЈАЦА, СОЈА ЦЕЛЕР И РИБА
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК ДОО ЖЕЛЕЗНИЧКА СУРЧИН, Р. СРБИЈА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*