.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛОКТАЈТ СУПЕР ЛЕПАК АТАК МИНИ ТРИО 3*1 ГР.

SKU: 44030078
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 Супер лепило
цијаноакрилат
2 години
Да се чува на темно и суво место
Хенкел
Кола дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*