.
Menu Close
20 Поени

КРОКО КРЕКЕРИ ПИЦА 400 ГР

SKU: 05060340
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =27.25ДЕН

%13
126 ден
109 ден
04.07.2024 - 24.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

КРЕКЕРИ СО ВКУС НА ПИЦА
ПЧЕНИЧНО БРАШНО(66%),ПАЛМИНО МАСЛО(8%),ШЕЌЕР(4%),СРЕДСТВО ЗА НАРАСНУВАЊЕ (АМОНИУМ БИКАРБОНАТ Е503,НАТРИУМ БИКАРБОНАТ Е500)СУРУТКА ВО ПРАВ ,ЕКСТРАКТ ОД СЛАД, ЈОДИРАНА СОЛ, ПРОТЕАЗА,ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА Е330,КВАСЕЦ,ПИЦА АРОМА,АНТИОКСИДАНСИ(СОЈА ЛЕЦИТИН Е322,НАТРИУМ МЕТАБИСУЛФИТ Е223 .ПРОИЗВОДОТ СОДРЖИ ГЛУТЕН И МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД СУСАМ.
360 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО ,ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО
S.C.CROCO
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*