.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРИ ДЕЈ ЛОНГ ЕКОНОМИ 18/1

SKU: 31060578
Достапност: На залиха
209 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тенки циклусни влошки со заштитни крилца. Центар Плус технологија за сигурна заштита од протекување од јадрото на влошката, каде што е најпотребно. Супер абсорбирачки горен слој. Со убав мирис за долготрајна свежина.детергенти, хартија и козметика100% памучен завршен слојдетергенти, хартија и козметика48 месецидетергенти, хартија и козметикаДа се чува подалеку од сончева светлинадетергенти, хартија и козметикаМЕГА Грцијадетергенти, хартија и козметикаМако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*