.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОЛД КАПУЧИНО ЧОКОЛАДО 100 ГР.

SKU: 03250009
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =71ДЕН

73 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мешавина во прав со екстракт од кафе со додатоци - арома и чоколадо
шекер, гликозен сируп, обезмастено млеко во прав, какао прав со смалени масти (12,8%), целосно хидрирана кокосова маст, екстракт од кафе (4,5%) ароми (чоколадо2,3%), млечни протеини, стабилизатор Е340ii, сол
365 дена
да се чува на суво место при собна температура
Атлантиц Гранд Д.О.О.Е.Л
Атлантиц Траде Скопје ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*