.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ПРОТЕКТ&БЛЕК 2,700МЛ

SKU: 30220040
Достапност: На залиха
329 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Омекнувач за алишта
катјонски сурфактанти,мирис
19 месеци од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ
Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*