.
Menu Close

БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ 80 Г

SKU: 05080288
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =43.75ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ДВОПЕК СО СИРЕЊЕ И СПАНАЌ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ПАЛМИНО МАСЛО, СИРЕЊЕ ВО ПРАВ (МЛЕКО) 2.5%, СОЛ, ШЕЌЕР, СУШЕН СПАНАЌ 2%, КВАСЕЦ, АРОМИ, БРАШНО ОД СОЈА. ПРОИЗВЕДЕНО ВО ОБЈЕКТ КАДЕ СЕ КОРИСТИ КАКО СУРОВИНИ: СУСАМ, ЦЕЛЕР, ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ.
240
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЧИПИТА БУГАРИЈА
KOLID FOODS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*