.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЛФОЛ АЛУМИНСКА ФОЛИЈА 20М

SKU: 32110238
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Фолија за домакинство АЛФОЛ
Aluminium
Неограничен
Да се чува на суво место
Adrija SN Skopje
ДПТУ Кола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*